Kaip išsirinkti kvepalus?

Kvepalus moterys dažniausiai renkasi trim būdais: pirmasis – išsirenka vienus kvepalus ir naudoja juos metai iš metų, kvapas tampa savotiška vizitine kortele. Kitos moterys tampa tam tikromis kvepalų kolekcionierėmis: jų spintelės pilnos kvepalų buteliukų, kasdien renkasi vis kitą kvapą. O trečiasis – labiausiai paplitęs  bei labiausiai rekomenduotinas būdas – turėti keletą buteliukų kvepalų skirtingoms progoms.

Idealiausia – turėti 3-4 skirtingų kvepalų rūšis. Vieni kvepalai moterims turėtų būti skirti vasarai, nes tai, kaip atsiskleidžia kvapas, labai priklauso ir nuo išorės poveikio. Vasarą, kai oras karštas – kvapas tampa intensyvesnis ir vietoje to, kad suteiktų malonumą – gali imti erzinti. Dėl to vasarą yra rekomenduojama rinktis švelnesnius, gaivesnius kvapus, arba aliejinio pagrindo kvapiuosius purškiklius. Labai puiki išeitis – kvapnūs kūno kremai ar kvapi kūno dulksna. Nes pasirinkus stipraus aromato kvepalus, gali kvapas tapti nemalonus ne tik jums bet ir aplinkiniams. Vasarai puikiai tinka lengvi, citrusiniai, gėlių kvapai.

Antrasis kvepalų buteliukas turėtų būti skirtas vasarai, tačiau jau vakarui. Jei dieną norisi kvepėti tik gaiva, vakarui atėjusi jau norisi subtilesnių kvapų. Šiam paros metui kvapas vis tiek turėtų  išlikti lengvas, tačiau jau kiek  sodresnis. Vakarais vėsiau nei dienos metu, tad ir kvapas gali būti kiek intensyvesnis, žinoma idealiausias variantas išlieka gėlių aromatai.

Rudeniui atėjus, orams atvėsus – mes renkamės storesnius, šiltesnius rūbus. Taip pat turėtume rinktis ir naujus kvepalus. Galima rinktis iš plataus spektro šiltų aromatų: vanilė, cinamonas, medienos aromatai. Ir t.t.

Vėsesnio metų laiko vakarais tinka itin sodrūs kvapai. Galite išmėginti pačius įvairiausius kvepalų gamintojų šedevrus, prie vakarinės suknelės tokie intensyvūs kvapai derės puikiai. Be to, žiemą mūsų odos poros susitraukia, oda išskiria mažiau prakaito – dėl to net ir pats intensyviausias kvapas tampa nebe toks intensyvus.

Svarbu nepamiršti derinti kvepalus su savo gyvenimo būdų, metų laiku ir kitais, jums svarbiais aspektais. Juk kvepalai, tai tarsi savotiškas rūbas, apdengiantis mus. Tad vasarą, kai puošiamės vėjyje besiplaikstančia suknele – kvapas turėtų būti lengvas, švelnus. O žiemą – kaip tik turėtų būti sunkesnis, šiltas – kad šildytų mus kaip antri kailiniai.

Kiti straipsniai